O NáS

Kaifeng meihe automation instrument co., ltd. se nachází v kaifeng, henan, čína, "starověké hlavní město sedmi dynastií" s dlouhou historií. Od roku 2011 se společnost zabývá výrobou a výrobou průtokových přístrojů. Od svého založení se společnost postupně rozrostla do moderního výrobního podniku se silnou technickou silou, pokročilým výrobním zařízením a vysoce přesnými zkušebními nástroji prostřednictvím neustálých úsilí, nepřetržitých inovací a podnikavého ducha. Hlavní produkty společnosti jsou: série elektromagnetického průtokoměru, elektromagnetický průtokoměr s otevřeným kanálem, elektromagnetický průtokoměr bez plné trubky, bezdrátový dálkový elektromagnetický vodoměr, cyklický průtokoměr série, řada kovových trubek, standardní a nestandardní zařízení ke zhoupnutí, průtokoměr turbíny, ultrazvukový průtokoměr atd. produktové služby: ropný, chemický průmysl, Metalurgie, potravinářství, topení, zásobování vodou, termoelektřina, zavlažování zemědělských pozemků, ochrana životního prostředí a projekty na ochranu vody. Máme iso9001, iso14001, iso45001, ce, vícenásobné patentové certifikáty.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Instalace a ladění elektromagnetického průtokoměru otevřeného kanálu

Kaifeng beisite instrument co., ltd. se nachází v kaifeng, henan, čína, "starověké hlavní město sedmi dynastií" s dlouhou historií. Od roku 2011 se společnost zabývá výrobou a výrobou průtokových přístrojů. Od svého založení se společnost postupně rozrostla do moderního výrobního podniku se silnou technickou silou, pokročilým výrobním zařízením a vysoce přesnými zkušebními nástroji prostřednictvím neustálých úsilí, nepřetržitých inovací a podnikavého ducha.

2021-12-23 zobrazit více

2021-zahájení výstavby

Všichni zaměstnanci kaifeng best instrument co., ltd. přejí novým a starým zákazníkům a přátelům prosperující nový rok ox!

2021-12-23 zobrazit více

Elektromagnetický průtokoměr z nerezové oceli výrobci číny

Nastavení akce. Výrobci elektromagnetického průtokoměru z nerezové oceli v číně vám říká, že můžete dokončit konfiguraci a ovládání pouze čtyřmi klávesami na panelu průtokoměru a návodu na lcd, a je to jednoduché, rychlé, pohodlné a bezpečné.

2023-01-31 zobrazit více

Vlastnosti produktu elektromagnetického průtokoměru namontovaného příruby v číně

2022-12-27 zobrazit více

Použití prstencového průtokoměru otvoru

Prstencový průtokoměr otvory je zařízení s vysokým poměrem obratu, které se skládá ze standardní otvory a multiparametrového vysílače s diferenciálním tlakem (nebo vysílače s diferenciálním tlakem, teplotního vysílače a vysílače tlaku).

2022-11-22 zobrazit více

Instalace ultrazvukového průtokoměru typu vnější svorky

Je snadné přijímat měřený snímač průtoku a je zaručena síla signálu externího typu clamp ultrazvukového průtokoměru a lze zaručit hodnoty měření s vysokou přesností.

2022-03-18 zobrazit více

Výhody ultrazvukového průtokoměru typu vnější svorky

Ultrazvukový průtokoměr typu vnější svorky je snadno nositelný, snadno ovládatelný, intuitivní pro čtení dat a může zapamatovat a uložit čtení dat;

2022-03-22 zobrazit více

Význam průtokoměru prstencového otvoru

V národním hospodářství hraje významnou roli prstencový průtokoměr jako důležitý nástroj pro rozvoj průmyslové a zemědělské výroby, úspory energie, zlepšení kvality výrobků a zlepšení ekonomické účinnosti a úrovně řízení. V nástroji a zařízení pro automatizaci procesů má průtokoměr průtokoměru prstencového otvoru dvě funkce: jako detekční nástroj řídicího systému automatizace procesů a celkový měřič pro měření množství materiálů.

2022-11-29 zobrazit více

zobrazit více