PAR 

Kaifeng meihe automatizācijas instrumentu co, ltd atrodas kaifeng, henan, ķīna, "senā galvaspilsēta septiņu dinastiju" ar ilgu vēsturi. Kopš 2011. gada uzņēmums nodarbojas ar plūsmas instrumentu ražošanu un ražošanu. Kopš dibināšanas uzņēmums pamazām ir kļuvis par modernu ražošanas uzņēmumu ar spēcīgu tehnisko spēku, modernu ražošanas iekārtu un augstas precizitātes testēšanas instrumentiem, izmantojot neatgriezeniskas pūles, nepārtrauktas inovācijas un uzņēmējdarbības garu. Uzņēmuma galvenie produkti ir: elektromagnētiskais plūsmas mērītājs sērija, elektromagnētiskais atvērtā kanāla plūsmas mērītājs, ne pilna caurule elektromagnētiskais plūsmas mērītājs, bezvadu attālināts elektromagnētiskais ūdens mērītājs, virpuļplūsmas plūsmas mērītājs sērija, metāla caurules float plūsmas mērītājs sērija, standarta un nestandarta throttling ierīces, turbīnu plūsmas mērītājs, ultraskaņas plūsmas mērītājs utt. produktu servisa objekti: naftas, ķīmiskā rūpniecība, Metalurģijas, pārtikas, apkures, ūdensapgādes, termoelektrības, lauksaimniecības zemes apūdeņošanas, vides aizsardzības un ūdens aizsardzības projekti. Mums ir iso9001, iso14001, iso45001, ce, vairāki patentu sertifikāti.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Elektromagnētiskā atvērtā kanāla plūsmas mērītāja uzstādīšana un atkļūdošana

Kaifeng beisite instruments co, ltd atrodas kaifeng, henan, ķīna, "senā galvaspilsēta septiņu dinastiju" ar ilgu vēsturi. Kopš 2011. gada uzņēmums nodarbojas ar plūsmas instrumentu ražošanu un ražošanu. Kopš dibināšanas uzņēmums pamazām ir kļuvis par modernu ražošanas uzņēmumu ar spēcīgu tehnisko spēku, modernu ražošanas iekārtu un augstas precizitātes testēšanas instrumentiem, izmantojot neatgriezeniskas pūles, nepārtrauktas inovācijas un uzņēmējdarbības garu.

2021-12-23 skatīt vairāk

Produkta iezīmes skavas savienojuma elektromagnētiskais plūsmas mērītājs

Skavas savienojuma elektromagnētiskais plūsmas mērītājs ir izgatavots no nerūsējošā tērauda, ko var viegli un ātri izjaukt un tīrīt. Tā, ka skavas savienojuma elektromagnētiskais plūsmas mērītājs nav viegli piesārņots lietošanas procesā, un var efektīvi novērst mērīšanas šķidruma atlikumu uzkrāšanos mērīšanas caurulē.

2022-09-07 skatīt vairāk

2021. gads-būvniecības uzsākšana

Visi darbinieki kaifeng best instrument co, ltd vēlas jaunu un veco klientu un draugu plaukstošu jauno gadu vērša!

2021-12-23 skatīt vairāk

Pielietojums gredzenveida atveres plūsmas mērītājs

Gredzenveida atveres plūsmas mērītājs ir augsta apgrieziena attiecība diferenciālā spiediena plūsmas ierīce, kas sastāv no standarta atveres plāksnes un daudzparametru diferenciālā spiediena raidītāja (vai diferenciālā spiediena raidītāja, temperatūras raidītāja un spiediena raidītāja).

2022-11-22 skatīt vairāk

Produkta konfigurācija gredzenveida atveres plūsmas mērītāja ieviešana

Standarta gredzenveida atveres plūsmas mērītājs ir sava veida vienkāršākais un pielāgojamākais produkts drosēšanas ierīcēs. Standarta gredzenveida atveres plūsmas mērītājs ir sava veida starpības spiediena ģenerēšanas ierīce mērījumu plūsmam, tas var saskaņot ar dažādiem atšķirības spiediena mērītājiem vai diferenciālspiediena raidītājiem, lai mērītu vairāku šķidruma plūsmu mērīšanas cauruļvadā.

2022-10-04 skatīt vairāk

Ārējās skavas tipa ultraskaņas plūsmas mērītājs uzstādīšana

To ir viegli saņemt ar mērīto plūsmas sensoru, un ārējā skavas tipa ultraskaņas plūsmas mērītāja saimnieka signāla stiprums ir garantēts, un var garantēt augstas precizitātes mērījumu vērtības.

2022-03-18 skatīt vairāk

Gredzenveida atveres plūsmas mērītājs produkta raksturs

Standarta gredzenveida atveres plūsmas mērītāja iezīme: gredzenveida atveres plūsmas mērītājs var izmērīt ar vairākiem gāzu, šķidrumu un tvaika plūsmām, tam ir plašs diapazons. Droša un vienkārša struktūra, ir viegli uzstādīt, ir uzticama darbība, un tā ir stabila veiktspēja.

2022-10-19 skatīt vairāk

Priekšrocības ārējā skavas tipa ultraskaņas plūsmas mērītājs

Ārējā skavas tipa ultraskaņas plūsmas mērītājs ir viegli pārnēsājams, viegli lietojams, intuitīvs, lai lasītu datus, un var atcerēties un saglabāt lasītos datus;

2022-03-22 skatīt vairāk

skatīt vairāk