PAR 

Kaifeng meihe automatizācijas instrumentu co, ltd atrodas kaifeng, henan, ķīna, "senā galvaspilsēta septiņu dinastiju" ar ilgu vēsturi. Kopš 2011. gada uzņēmums nodarbojas ar plūsmas instrumentu ražošanu un ražošanu. Kopš dibināšanas uzņēmums pamazām ir kļuvis par modernu ražošanas uzņēmumu ar spēcīgu tehnisko spēku, modernu ražošanas iekārtu un augstas precizitātes testēšanas instrumentiem, izmantojot neatgriezeniskas pūles, nepārtrauktas inovācijas un uzņēmējdarbības garu. Uzņēmuma galvenie produkti ir: elektromagnētiskais plūsmas mērītājs sērija, elektromagnētiskais atvērtā kanāla plūsmas mērītājs, ne pilna caurule elektromagnētiskais plūsmas mērītājs, bezvadu attālināts elektromagnētiskais ūdens mērītājs, virpuļplūsmas plūsmas mērītājs sērija, metāla caurules float plūsmas mērītājs sērija, standarta un nestandarta throttling ierīces, turbīnu plūsmas mērītājs, ultraskaņas plūsmas mērītājs utt. produktu servisa objekti: naftas, ķīmiskā rūpniecība, Metalurģijas, pārtikas, apkures, ūdensapgādes, termoelektrības, lauksaimniecības zemes apūdeņošanas, vides aizsardzības un ūdens aizsardzības projekti. Mums ir iso9001, iso14001, iso45001, ce, vairāki patentu sertifikāti.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Elektromagnētiskā atvērtā kanāla plūsmas mērītāja uzstādīšana un atkļūdošana

Kaifeng beisite instruments co, ltd atrodas kaifeng, henan, ķīna, "senā galvaspilsēta septiņu dinastiju" ar ilgu vēsturi. Kopš 2011. gada uzņēmums nodarbojas ar plūsmas instrumentu ražošanu un ražošanu. Kopš dibināšanas uzņēmums pamazām ir kļuvis par modernu ražošanas uzņēmumu ar spēcīgu tehnisko spēku, modernu ražošanas iekārtu un augstas precizitātes testēšanas instrumentiem, izmantojot neatgriezeniskas pūles, nepārtrauktas inovācijas un uzņēmējdarbības garu.

2021-12-23 skatīt vairāk

2021. gads-būvniecības uzsākšana

Visi darbinieki kaifeng best instrument co, ltd vēlas jaunu un veco klientu un draugu plaukstošu jauno gadu vērša!

2021-12-23 skatīt vairāk

Nerūsējošā tērauda elektromagnētiskais plūsmas mērītājs ražotāji ķīna

Darbības iestatījumi. Nerūsējošā tērauda elektromagnētisko plūsmas mērītāju ražotāji ķīna stāsta, ka jūs varat pabeigt konfigurāciju un kontroli tikai ar četrām atslēgas uz plūsmas mērītāja paneļa un lcd prompt, un tas ir vienkārši, ātri, ērti un droši.

2023-01-31 skatīt vairāk

Produkta iezīmes atloka uzstādīts elektromagnētiskais plūsmas mērītājs ķīnā

2022-12-27 skatīt vairāk

Pielietojums gredzenveida atveres plūsmas mērītājs

Gredzenveida atveres plūsmas mērītājs ir augsta apgrieziena attiecība diferenciālā spiediena plūsmas ierīce, kas sastāv no standarta atveres plāksnes un daudzparametru diferenciālā spiediena raidītāja (vai diferenciālā spiediena raidītāja, temperatūras raidītāja un spiediena raidītāja).

2022-11-22 skatīt vairāk

Ārējās skavas tipa ultraskaņas plūsmas mērītājs uzstādīšana

To ir viegli saņemt ar mērīto plūsmas sensoru, un ārējā skavas tipa ultraskaņas plūsmas mērītāja saimnieka signāla stiprums ir garantēts, un var garantēt augstas precizitātes mērījumu vērtības.

2022-03-18 skatīt vairāk

Priekšrocības ārējā skavas tipa ultraskaņas plūsmas mērītājs

Ārējā skavas tipa ultraskaņas plūsmas mērītājs ir viegli pārnēsājams, viegli lietojams, intuitīvs, lai lasītu datus, un var atcerēties un saglabāt lasītos datus;

2022-03-22 skatīt vairāk

Nozīme gredzenveida atveres plūsmas mērītājs

Gredzenveida caurlaides plūsmas mērītājs ir svarīga loma tautsaimniecībā kā svarīgs instruments rūpniecības un lauksaimniecības ražošanas attīstībai, enerģijas taupīšanai, produktu kvalitātes uzlabošanai un ekonomiskās efektivitātes un pārvaldības līmeņa uzlabošanai. Procesa automatizācijas instrumentā un ierīcē gredzenveida atveres plūsmas mērītājam ir divas funkcijas: kā procesa automatizācijas vadības sistēmas noteikšanas instruments un kopējais mērītājs materiālu daudzuma mērīšanai.

2022-11-29 skatīt vairāk

skatīt vairāk