O FIRMIE 

Kaifeng Meihe Automation Instrument Co., Ltd. znajduje się w Kaifeng, Henan w Chinach, „ starożytnej stolicy siedmiu dynastii ”o długiej historii. Od 2011 roku firma zajmuje się produkcją i produkcją instrumentów przepływowych. Od momentu powstania firma stopniowo przekształciła się w nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne z silną siłą techniczną, zaawansowanym sprzętem produkcyjnym i precyzyjnymi instrumentami testującymi dzięki nieustannym wysiłkom, ciągłym innowacjom i duchowi przedsiębiorczości. Głównymi produktami firmy są: seria przepływomierzy elektromagnetycznych, przepływomierz elektromagnetyczny z otwartym kanałem, przepływomierz elektromagnetyczny bez pełnych rur, bezprzewodowy zdalny wodomierz elektromagnetyczny, seria przepływomierzy wirowych, seria przepływomierzy pływakowych z metalowymi rurami, standardowe i niestandardowe urządzenia dławiące, przepływomierz turbinowy, przepływomierz ultradźwiękowy itp. Obiekty usług produktowych: ropa naftowa, przemysł chemiczny, Metalurgia, żywność, ogrzewanie, zaopatrzenie w wodę, termoelektryczność, nawadnianie gruntów rolnych, ochrona środowiska i projekty ochrony wody. Posiadamy ISO9001, ISO14001, iso45001, CE, wiele certyfikatów patentowych.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Instalacja i debugowanie elektromagnetycznego przepływomierza z otwartym kanałem

Kaifeng Beisite Instrument Co., Ltd. znajduje się w Kaifeng, Henan, Chiny, "starożytnej stolicy siedmiu dynastii" z długą historią. Od 2011 roku firma zajmuje się produkcją i produkcją instrumentów przepływowych. Od momentu powstania firma stopniowo przekształciła się w nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne z silną siłą techniczną, zaawansowanym sprzętem produkcyjnym i precyzyjnymi instrumentami testującymi dzięki nieustannym wysiłkom, ciągłym innowacjom i duchowi przedsiębiorczości.

2021-12-23 Zobacz więcej

Cechy produktu elektromagnetycznego przepływomierza połączenia zaciskowego

Przepływomierz elektromagnetyczny połączenia zaciskowego wykonany jest ze stali nierdzewnej, którą można łatwo i szybko zdemontować i wyczyścić. Tak więc przepływomierz elektromagnetyczny połączenia zaciskowego nie jest łatwy do zanieczyszczenia w procesie użytkowania i może skutecznie zapobiegać gromadzeniu się pozostałości płynu pomiarowego w rurze pomiarowej.

2022-09-07 Zobacz więcej

2021-Rozpoczęcie budowy

Wszyscy pracownicy Kaifeng Best Instrument Co., Ltd. życzą nowym i starym klientom i przyjaciołom pomyślnego Nowego Roku Wół!

2021-12-23 Zobacz więcej

Zastosowanie pierścieniowego przepływomierza kryzowego

Przepływomierz pierścieniowy jest urządzeniem o wysokim współczynniku spadania ciśnienia różnicowego składającym się ze standardowej płyty kryzowej i wieloparametrowego przetwornika różnicy ciśnień (lub przetwornika różnicy ciśnień, przetwornika temperatury i przetwornika ciśnienia).

2022-11-22 Zobacz więcej

Wprowadzenie konfiguracji produktu pierścieniowego przepływomierza kryzowego

Standardowy przepływomierz pierścieniowy jest rodzajem najprostszego i najbardziej adaptowalnego produktu w urządzeniach dławiących. Standardowy przepływomierz pierścieniowy jest rodzajem urządzenia generującego różnicę ciśnień dla przepływu pomiarowego, może koordynować z różnymi miernikami ciśnienia różnicowego lub nadajnikami ciśnienia różnicowego w celu pomiaru przepływu wielokrotnego płynu w rurociągu pomiarowym.

2022-10-04 Zobacz więcej

Instalacja zewnętrznego przepływomierza ultradźwiękowego typu zaciskowego

Jest łatwy do odebrania przez zmierzony czujnik przepływu, a siła sygnału hosta przepływomierza ultradźwiękowego typu zewnętrznego zacisku jest gwarantowana i można zagwarantować precyzyjne wartości pomiarowe.

2022-03-18 Zobacz więcej

Pierścieniowy przepływomierz kryzowy Charakter produktu

Cecha standardowego przepływomierza pierścieniowego: Przepływomierz pierścieniowy może być mierzony przez wielokrotne przepływy gazów, cieczy i pary, ma szeroki zakres. Bezpieczna i prosta konstrukcja, jest łatwa w instalacji, ma niezawodne działanie i ma stabilną wydajność.

2022-10-19 Zobacz więcej

Zalety zewnętrznego przepływomierza ultradźwiękowego typu zaciskowego

Zewnętrzny przepływomierz ultradźwiękowy typu zacisk jest łatwy do przenoszenia, łatwy w obsłudze, intuicyjny w odczytywaniu danych i może zapamiętywać i zapisywać odczytane dane;

2022-03-22 Zobacz więcej

Zobacz więcej