O NÁS

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Nerezová oceľ elektromagnetický prietokomer výrobcovia čína

Nastavenia akcie. Výrobcovia elektromagnetického prietokomeru z nehrdzavejúcej ocele čína vám hovorí, že môžete dokončiť konfiguráciu a ovládanie len so štyrmi kľúčmi na paneli prietokomeru a lcd výzbroj, a je to jednoduché, rýchle, pohodlné a bezpečné.

2023-01-31 vidieť viac

Vlastnosti produktu príruby namontované elektromagnetický prietokomer v číne

2022-12-27 vidieť viac

Aplikácia prstencový prietokomer otvoru

Prstencový prietokomer otvoru je zariadenie s diferenciálnym tlakovým prietokom s vysokým pomerom otáčania zložené zo štandardnej dosky otvoru a multiparametrového vysielača diferenciálneho tlaku (alebo vysielača diferenciálneho tlaku, teplotného vysielača a vysielača tlaku).

2022-11-22 vidieť viac

Význam prstencovej otvory prietokomer

Prstencový prietokomer otvorov hrá dôležitú úlohu v národnom hospodárstve ako dôležitý nástroj pre rozvoj priemyselnej a poľnohospodárskej výroby, úsporu energie, zlepšenie kvality výrobkov a zlepšenie hospodárskej účinnosti a úrovne riadenia. V nástroji a zariadení na automatizáciu procesu má prietokomer prstencového prietokovu dva funkcie: ako detekčný nástroj riadiaceho systému automatizácie procesov a celkový merač na meranie množstva materiálov.

2022-11-29 vidieť viac

Prispôsobené vloženie elektromagnetický prietokomer na predaj

Vlastnosť prispôsobeného vloženia elektromagnetického prietokomeru na predaj. 1. výsledok merania prispôsobeného vloženia elektromagnetického prietokomeru na predaj nie je ovplyvnený zmenou hustoty tekutiny, viskozity, teploty, tlaku a vodivosti.

2023-02-14 vidieť viac

Kvalitné vloženie elektromagnetický prietokomer veľkoobchodná cena

Kvalitné vloženie elektromagnetický prietokomer veľkoobchodná cena vám hovorí o správnej metóde pripojenia pre príruby elektromagnetický prietokomer. Keď príruby elektromagnetický prietokomer meria stredný tok potrubia, musí najprv zmerať schopnosť pripojenia potrubia. Nasledujúce odseky zavedú svoje metódy pripojenia.

2023-03-14 vidieť viac

Klasický venturi flowmeter výrobcovia vás berú pochopiť niektoré súvisiace výskumy na venturi flowmeter

Numerické štúdium prietokového poľa venturiho prietokovho meradla. Klasický výrobca prietokometerov venturi vám hovorí, že s rýchlym rozvojom priemyselných informačných technológií ľudia navrhli vyššie a vyššie požiadavky na jeho presnosť merania, monitorovanie v reálnom čase a ďalšie výkonnosti. Mnoho jednotiek a učencov vykonalo výskum oboru prietoku venturi. Hlboký výskum. Klasický výrobca prietokometerov venturi vám hovorí, že trojrozmerný geometrický model je stanovený na základe štrukturálnych výkresov venturi sekundárneho vzduchového kanála a venturi terciárneho vzduchového kanála poskytovaného v inžinierska aplikácia. Plne štruktúrovaná hexahedrálna sieť sa používa na výpočet nasledujúcich prostredníctvom číselnej simulácie. Na záver.

2022-11-08 vidieť viac

Elektromagnetický prietokomer z nehrdzavejúcej ocele z číny

Princíp merania. Elektromagnetický prietokomer z nehrdzavejúcej ocele z číny je prístroj, ktorý používa princíp faradayovej elektromagnetickej indukcie na meranie toku vodivej tekutiny, prístroj generuje elektromotorickú silu, keď vodivá tekutina prechádza vonkajším magnetickým poľom.

2023-01-10 vidieť viac

vidieť viac