HAKKıNDA

Kaifeng Meihe Automation Instrument Co., Ltd. uzun bir geçmişi olan "yedi hanedanın eski başkenti" olan Kaifeng, Henan, Çin'de bulunmaktadır. 2011 yılından bu yana, şirket akış araçlarının üretimi ve üretimi ile uğraşmaktadır. Kuruluşundan bu yana şirket, aralıksız çabalar, sürekli inovasyon ve girişimci ruhla güçlü teknik gücü, gelişmiş üretim ekipmanları ve yüksek hassasiyetli test cihazları ile yavaş yavaş modern bir üretim işletmesine dönüşmüştür. Şirketin ana ürünleri şunlardır: elektromanyetik debimetre serisi, elektromanyetik açık kanal debimetre, tam tüplü olmayan elektromanyetik debimetre, kablosuz uzaktan elektromanyetik su sayacı, girdap debimetre serisi, metal tüp şamandıra debimetre serisi, standart ve standart olmayan kısma cihazları, türbin debimetre, ultrasonik debimetre vb. Ürün hizmeti nesneleri: petrol, kimya endüstrisi, Metalurji, gıda, ısıtma, su temini, termoelektrik, tarım arazileri sulama, çevre koruma ve su koruma projeleri. Biz ISO9001, ISO14001, iso45001, CE, çoklu patent sertifikaları var.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Elektromanyetik açık kanal debimetrenin kurulumu ve hata ayıklaması

Kaifeng Beisite enstrüman Co., Ltd. uzun bir geçmişi olan "yedi hanedanın eski başkenti" olan Kaifeng, Henan, Çin'de bulunmaktadır. 2011 yılından bu yana, şirket akış araçlarının üretimi ve üretimi ile uğraşmaktadır. Kuruluşundan bu yana şirket, aralıksız çabalar, sürekli inovasyon ve girişimci ruhla güçlü teknik gücü, gelişmiş üretim ekipmanları ve yüksek hassasiyetli test cihazları ile yavaş yavaş modern bir üretim işletmesine dönüşmüştür.


Clamba Connection leclectromagnetic Flowmeter Prolamp eaeatures

The Clamp Connection leclectromagnetic Flowmeter, kolayca ve hızlı bir şekilde sökülüp temizlenebilen paslanmaz çelikten yapılmıştır. Co Clamp ction onnection leclectromagnetic Flowmeter kullanım sürecinde kirlenmesi kolay değildir ve ölçüm borusundaki sıvı kalıntılarının ölçülmesini etkili bir şekilde önleyebilir.


2021-İnşaatın başlangıcı

Kaifeng Best Instrument Co., Ltd. 'nin tüm çalışanları, yeni ve eski müşterilere ve arkadaşlara Öksek Müreffeh Yeni Yılı diliyor!


Annular orifis flowmeter metresinin pppplication

An halka şeklindeki orifis flowmeter metresi, standart bir delikli plaka ve çok parametreli diferansiyel basınç vericisinden (veya diferansiyel basınç vericisi, sıcaklık vericisi ve basınç vericisinden) oluşan yüksek bir gerdirme oranı diferansiyel basınç akış cihazıdır.


Annular orifis flowmeter metresinin roroconfiguration konfigürasyonu tanıtımı

The standart Annular orifis flowmeter metresi, azaltma cihazlarında en basit ve en uyarlanabilir üründür. The standart Annular orifis flowmeter metresi, ölçüm akışı için bir çeşit fark basınç üreten cihazdır, ölçüm boru hattındaki çoklu sıvı akışını ölçmek için çeşitli fark basınç sayaçları veya diferansiyel basınç vericileri ile bir koordinat düzenler.


Harici kelepçe tipi ultrasonik debimetre montajı

Ölçülen akış sensörü tarafından alınması kolaydır ve harici kelepçe tipi ultrasonik debimetre ana bilgisayarının sinyal gücü garanti edilir ve yüksek hassasiyetli ölçüm değerleri garanti edilebilir.


Annular orifis debimetre Procharacter karakter

The standart Annular orifis flowmeter metresinin özelliği: Annular orifis flowmeter metresi, gazların, sıvıların ve buharın çoklu akışları ile ölçülebilir, geniş bir aralığa sahiptir. Secure ve basit yapı, kurulumu kolaydır, güvenilir çalışmaya sahiptir ve istikrarlı bir performansa sahiptir.


Dış kelepçe tipi ultrasonik debimetrenin avantajları

Harici kelepçe tipi ultrasonik debimetre taşıması kolaydır, kullanımı kolaydır, verileri okumak için sezgiseldir ve okuma verilerini ezberleyebilir ve kaydedebilir;


daha fazla göster