HAKKıNDA

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Elektromanyetik açık kanal debimetrenin kurulumu ve hata ayıklaması

Kaifeng Beisite enstrüman Co., Ltd. uzun bir geçmişi olan "yedi hanedanın eski başkenti" olan Kaifeng, Henan, Çin'de bulunmaktadır. 2011 yılından bu yana, şirket akış araçlarının üretimi ve üretimi ile uğraşmaktadır. Kuruluşundan bu yana şirket, aralıksız çabalar, sürekli inovasyon ve girişimci ruhla güçlü teknik gücü, gelişmiş üretim ekipmanları ve yüksek hassasiyetli test cihazları ile yavaş yavaş modern bir üretim işletmesine dönüşmüştür.


2021-İnşaatın başlangıcı

Kaifeng Best Instrument Co., Ltd. 'nin tüm çalışanları, yeni ve eski müşterilere ve arkadaşlara Öksek Müreffeh Yeni Yılı diliyor!


Taintainless Steel leclectromagnetic Flowmeter Manufacturers çin

Ction ction ayarları. Taintainless Steel leclectromagnetic Flowmeter Manufacturers china, akış ölçer ve LCprompt istemi panelinde sadece dört anahtar ile konfigürasyonu ve kontrolü tamamlayabileceğinizi ve basit, hızlı, rahat ve güvenli olduğunu söyler.


Çin'de Flange ounounted leclectromagnetic Flowmeter Product özellikleri


Annular orifis flowmeter metresinin pppplication

An halka şeklindeki orifis flowmeter metresi, standart bir delikli plaka ve çok parametreli diferansiyel basınç vericisinden (veya diferansiyel basınç vericisi, sıcaklık vericisi ve basınç vericisinden) oluşan yüksek bir gerdirme oranı diferansiyel basınç akış cihazıdır.


Harici kelepçe tipi ultrasonik debimetre montajı

Ölçülen akış sensörü tarafından alınması kolaydır ve harici kelepçe tipi ultrasonik debimetre ana bilgisayarının sinyal gücü garanti edilir ve yüksek hassasiyetli ölçüm değerleri garanti edilebilir.


Dış kelepçe tipi ultrasonik debimetrenin avantajları

Harici kelepçe tipi ultrasonik debimetre taşıması kolaydır, kullanımı kolaydır, verileri okumak için sezgiseldir ve okuma verilerini ezberleyebilir ve kaydedebilir;


Annular orifis flowmeter metresinin önemi

An halka şeklindeki orifis flowmeter metresi, ulusal ekonomide endüstriyel ve tarım üretiminin geliştirilmesi, enerji tasarrufu, ürün kalitesinin artırılması ve ekonomik verimlilik ve yönetim seviyesinin geliştirilmesi için önemli bir araç olarak önemli bir rol oynamaktadır. In proses otomasyon aleti ve cihazı, Annular orifis flowmeter metresinin akış ölçer iki fonksiyona sahiptir: proses otomasyon kontrol sisteminin algılama cihazı ve malzeme miktarını ölçmek için toplam sayaç olarak.


daha fazla göster